Naturama

Wychodząc naprzeciw rosnącemu wśród Polaków zainteresowaniu zdrową żywnością, stworzyliśmy markę, która zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Produkowane przez nas soki to dowód na to, że naturalne i pozbawione szkodliwych dodatków napoje są nie tylko zdrowsze lecz przede wszystkim smaczniejsze od swoich popularnych i zalewających rynek odpowiedników. Każda butelka to porcja witamin wyciśniętych z dbałością o zachowanie wysokiej jakości i esencji owocowego smaku.

Naturama to również świadectwo, że produkty pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych i nie są poddawane chemicznemu nawożeniu i genetycznym modyfikacjom. Żywność, którą dostarczamy uprawiana jest w niezanieczyszczonych regionach przez certyfikowanych producentów.

Pomimo, że produkty ekologiczne są relatywnie droższe od tzw. żywności śmieciowej, wybierając produkty Naturamy zyskasz pewność, że właśnie uwolniłeś się od toksyn, złego samopoczucia i kosztów leczenia chorób wynikających ze spożywania szkodliwej i mało wartościowej żywności.

Z każdym miesiącem rozwijamy coraz bardziej nasz dział eksportu. Wysyłamy ekologiczne produkty na rynek chiński a już niedługo rozpoczniemy eksport do takich krajów jak Emiraty Arabskie, Mongolia, Japonia i Korea. Dzięki udziałom naszej firmy w targach na całym świecie, marka Naturama zaczyna być rozpoznawalna w wielu krajach. Ekologiczna produkcja i dbałość o szczegóły zapewnia nam przewagę wobec podmiotów zagranicznych.

Sprawdź nasz sklep internetowy